TFA CZECHToughest Firefighter Alive | Česká republika

Soutěž TFA Napajedla přivítá závodníky první říjnový den roku 2016

datum akce 1.10.2016, před 8 roky | vytvořeno: 29.7.2016, před 8 roky

Sbor dobrovolných hasičů Napajedla uspořádal v roce 2015 historicky první ročník soutěže TFA Napajedla na Masarykově náměstí. Účastníkům závod značně stěžovaly známé “napajedelské schody” vedoucí ke kostelu svatého Bartoloměje, kde si nejeden soutěžící šáhl až na dno svých sil. Soutěže se účastnilo celkem 25 sborů, které vyslaly soutěžit 46 mužů a 7 žen.

Díky velmi kladným ohlasům jsme se rozhodli uspořádat letos druhý ročník soutěže a to 1. 10. 2016 v 9 hodin opět na Masarykově náměstí v Napajedlích.

Trasa se oproti minulému roku nezměnila a její podrobný popis naleznete v propozicích. Novinkou je to, že oproti loňsku, kdy se závodilo v kategoriích Muži a Ženy, přibyla kategorie Masters, kde jednotlivec bude zdolávat překážky s aktivním dýchacím přístrojem.

Rozšířili jsme také doprovodný program pro návštěvníky a kolemjdoucí, kteří si budou moci prohlédnout ukázku fitboxu, kterou budou provádět krásné dámy a slečny z GYM Napajedla a spousta další zábavy pro dospělé i nejmenší.

Ti nejlepší z vás budou oceněni krásnými a hodnotnými ceny, díky partnerům město Napajedla, NapaBike, WISS, Cemex, GYM Napajedla, Plynosystém, P.O. – STAV, ProComputer a Simcar Suzuki.

Minulý rok s časem 2:40 zvítězil Jan Mlčoch v kategorii muži a s časem 2:39 Lucie Frančeová v kategorii ženy. Obhájí letos své prvenství, nebo budeš TY nejtvrdším hasičem v Napajedlích?!

KDY? 1. 10. 2016 v 9 hod.

KDE? Masarykovo náměstí v Napajedlích

Přihlášky do 25. září 2016 na e-mail TFANapajedla@seznam.cz

Bc. Michal Gregor